Aonijie Polska

Oficjalny przedstawiciel marki Aonijie w Polsce.

AONIJIE to działająca od 2008 roku marka specjalizująca się w produkcji sprzętu biegowego.

Najwyższej jakości produkty do amatorskiego i profesjonalnego uprawiania sportów takich jak bieganie, marszobiegi, marsze, turystyka piesza oraz rowerowa.

W ostatnich latach nasza firma wyspecjalizowała się przede wszystkim w produkcji znakomitej jakości plecaków i kamizelek do biegania oraz kijków do biegania.

Produkty te absolutnie w niczym nie odbiegają największym (najdroższym) markom na świecie, dzięki zoptymalizowanej produkcji, nowym technologiom i najlepszym specjalistom nasz znakomity sprzęt do biegania i turystyki pieszej w przestrzeni cenowej umieszczony jest na średniej bądź niskiej półce.

Niskie ceny w porównaniu do konkurencyjnych marek oraz znakomita jakość nie odbiegająca absolutnie w niczym najbardziej znanym markom powoduje, że Aonijie staje się czołowym producentem sprzętu sportowego na świecie.

Aonijie Polska jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem marki Aonijie w Polsce.


Świadczymy obsługę klientów indywidualnych poprzez sklep pod adresem www.aonijie.pl oraz klientów hurtowych (sklepy, hurtownie) - kontakt pod adresem mailowym: biuro@aonijie.pl oraz telefoniczny: 739 904 327

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl